Witam!   Skok w tandemie   Sklep   Kaski   Kombinezony   Osiągnięcia   Filmy   Zdjęcia 

Wąsiu
wasiu@wasiu.eu wasiu@wasiu.eu

 numer GG

 • Witam!
 • Skok w tandemie
 • Sklep
 • Kaski
 • Kombinezony
 • Osiągnięcia
 • Filmy
 • Zdjęcia
 • Pytania
 • Linki
 • Kontakt
 • wozek RW
 • LabStudio
 • prtotezownia

  Potepa Leszek - Kamermen Wasiu
  2006 (c) Wąsiu

  
  Sponsor mile widziany!
  Sponsorka jeszcze milej;-) No dobra! Płeć nie ma znaczenia! Ktokolwiek kto chciałby służyć wsparciem dla moich wygłupów;-)

   

  Moje konta

  mBank
  Nr konta: 76 1140 2004 0000 3902 3728 7520

   

  Leszek Potępa
  ul. jurajska 84
  42-200 Częstochowa

   


 • Skok w tandemie

  


  SKOKI SPADOCHRONOWE

  SKOKI SPADOCHRONOWE

  PRZEŻYJ WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ

  ZADZWOŃ DO NAS ABY UMÓWIĆ SIĘ

   NA SKOK SPADOCHRONOWY

    tel. 504 27 50 13

    Zobacz wszystkie filmy wideo 

  MiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniaturaMiniatura
  Skoki  spadochronowe  najlepszym  prezentem na
  URODZINY, MIKOŁAJKI, GWIAZDKA, IMIENINY,WALENTYNKI, WIECZÓR PANIEŃSKI I KAWALERSKI  

  Z nami przeżyjesz niewarygodną przygode - skoki spadochronowe

   Cennik

  Cena za  skok spadochronowy w tandemie najtańsza

  Warszawa (skok z wysokości 4000 m)
  skok w tandemie cena   - 700 zł
  Filmowanie video + ZDJĘCIA  250 ZŁ 

  grupy zorgzanizowane :

   

  Lotnisko Chrcynno

  (23) 691-23-20

  współrzędne do GPS-a np.

  52.573253N, 020.865322‎E

  lub

  52° 34′ 23.71″N, 20° 51′ 55.16″E

  Zdjęcie lotniska w serwisie google maps TUTAJ

  co zawiera filmowanie skoku spadochronowego

   2 kamery HD  +  zdjecia około 100-150 zdjec ( sprawdz jak inni filmuja  zebys wiedział za co płacisz )

  zdjec wszystko zmiksowana na płycie DVD -

  wszystko nagrywane 2 kamerami w jakosci HD

  Z nami przeżyjesz niewarygodne skoki spadochronowe. Skoki spadochronowe z najlepszymi instruktorami.

  Skok w tandemie to bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, przy minimalnym stresie i pełnym bezpieczeństwie. Skoki tandemowe zdecydowanie różnią się od tradycyjnych skoków desantowych oferowanych w aeroklubach regionalnych.

  .Początkujący skoczek (pasażer) ubrany jest w specjalnej uprząż, którą podpina się

   

   do uprzęży instruktora. Skoki tandemowe, wykonywane są z wysokości 4000 metrów, co daje możliwość pełnego doświadczenia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego następuje na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy trwa około
   5 min.

   

  W tym czasie pasażer może sterować spadochronem do wysokości 500 metrów, po czym oddaje sterówki pilotowi tandemu.

   

  W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora jest niewyczuwalna, choć czuwa on nad prawidłowym przebiegiem lotu. Lądowania na spadochronie tandemowym są bardzo łagodne ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania pasażer unosi nogi tak, aby instruktor wylądował za niego.

  Aby wykonać tandemowy skok spadochronowy nie musisz przechodzić badań lekarskich. Po przyjeździe na lotnisko przechodzisz tylko krótkie przeszkolenie, w którym wyjaśniamy jak należy ułożyć ciało podczas swobodnego spadania, wyposażamy w uprząż, kombinezon oraz gogle. Istnieje również możliwość nagrania całego skoku na płycie DVD, oraz wykonanie zdjęć, co na pewno będzie wspaniałą pamiątką.

   

  PRZEŻYJ WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ

  ZADZWOŃ DO NAS ABY UMÓWIĆ SIĘ NA SKOK

  tel. 504 27 50 13

  KURS SPADOCHRONOWY AFF

  AFF jest to najlepsza i najbardziej efektywna nauka swobodnego spadania. Po uskoczeniu kursu, skoczek jest przygotowany i ma możliwość wykonywania samodzielnych skoków z 4 tyś. m. Instruktorzy naszej szkody po spienieniu minimalnych warunków wydają licencje amerykańskiej federacji USPA, które uprawniają do wykonywania skoków na całym świecie.

  Kurs AFF składa się z części teoretycznej, obejmującej m.in. naukę pozycji spadania, podstaw przemieszczania się w powietrzu, sterowania spadochronem, lądowania jak również procedur awaryjnych.

  Część praktyczna to trening na uprzęży oraz skoki. Dwa pierwsze skoki są wykonywane w asyście dwóch instruktorów, a kolejne z jednym instruktorem. Instruktorzy towarzyszą kursantowi podczas swobodnego spadania, korygując sylwetkę do momentu otwarcia spadochronu. Przy pracy podczas swobodnego spadania, jako jedyna szkoła w Polsce, wykorzystujemy innowacyjny system komunikacji. System ten, umożliwia odbiór również instrukcji głosowych, podawanych przez instruktora, co w znacznym stopniu przyspiesza szkolenie, podnosi bezpieczeństwo i komfort . Po otwarciu czaszy spadochronu, skoczek uczestniczący w kursie jest kierowany z ziemi za pomocą radia, aż do wylądowania na płycie lotniska.

   

   

  Podczas skoku kursant wyposażony jest w spadochron główny typu „skrzydło”, spadochron zapasowy i automat spadochronowy „Vigil”, oraz osprzęt spadochronowy: kask, gogle, kombinezon, wysokościomierz oraz radio.

  Cały sprzęt spadochronowy jaki posiadamy jest najnowszej generacji i zapewnia pełne bezpieczeństwo.

   

  Szkolenie spadochronowe AFF prowadzimy w każdy weekend na lotnisku koło warszawy chrycynno . Część teoretyczna zaczyna się w każdy piątek wieczorem o godzinie 7.

   

  Co powinniśmy zabrać ze sobą przyjeżdżając na Kurs AFF

  Przyjeżdżając na kurs AFF należy zabrać ze sobą orzeczenie lekarskie kl III

  Dodatkowym wymogiem przy rozpoczęciu szkolenia AFF, jest posiadanie ubezpieczenia OC na kwotą 10 000 SDR czyli ok. 50 000 zł – Polecam Hestię, ma prawdopodobnie najtańszą ofertę na rynku. Ubezpieczenie można również wykupić u nas na miejscu.

  Osoby przyjeżdżające na kurs z dalszych miejsc, mogą zarezerwować miejsce noclegowe na lotnisku, lub rozbić namiot na naszej strefie.

  ADZWOŃ DO NAS I PRZEKONAJ SIĘ ŻE SKOKI SPADOCHRONOWE TO NAPRAWDĘ SPORT DLA CIEBIE

  Zapisy przyjmuje wasiu 504275013 lub wasiu@wasiu.eu

   skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemieskok spadochronowy w tandemie  skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie

  SKOK SPADOCHRONOWY  MOŻE WYKONAĆ  KAŻDY DUŻY I MAŁY . JEŻELI JESTEŚ ZDROWY FIZYCZNIE I UMYSŁOWO ;) , ODWAŻNY, ŻĄDNY ADRENALINY SILNYCH WRAŻEŃ I MA  NIECO PONAD 139 CM WZROSTU – TO MOŻE BYĆ WŁAŚNIE COŚ DLA CIEBIE!

  Skok spadochronowy w tandemie Warszawa

  Skok spadochronowy w tandemieJeżeli spełniasz powyższe warunki   możesz zapisać się na skok! O ile pozwala na to pogoda ,żona , mama  i tata , skok można przeprowadzić w dowolnym wcześniej umówionym terminie. Przyjmuje się, że skok  razem z przygotowaniami na ziemi należy na całość przeznaczyć nieco więcej niż godzinę czasu. Na lotnisku wystarczy pojawić  , a my doposażymy Cię dodatkowo w specjalny kombinezon (   kolorystyka ograniczona ), okulary, kask oraz jeden komplet  spadochron. Po  przeszkoleniu będziesz gotowy by udać się do samolotu w obecności instruktora spadochronowego . Ale oczywiście nie zostawimy Cię samego – bo tandem jest spadochronem przeznaczonym dla dwóch osób.

  Pasażer poprzez   uprząż połączony jest z instruktorem spadochronowym (doświadczonym skoczkiem) – tandem pilot

   

  Skok w tanemie - wyskok z samolotuem, który stara się kontrolować cały skok, od przygotowania naziemnego, wejścia do samolotu po w miarę bezpieczne lądowanie. Ponadto nad bezpieczeństwem obydwu skoczków czuwają specjalne urządzenia stale monitorujące parametry skoku. Tak zabezpieczony instruktor spadochronowy wraz z pasażerem  mogą bezpiecznie całą uwagę poświęcić doznaniom jakie niesie ze sobą skok spadochronowy.
  Samolot wznosi się na wysokość 4 000   metrów przez około 20  minut, po tym czasie instruktor spadochronowy    otwiera drzwi  i wyskakują skoczkowie  z lecącego z prędkością 160km/h  sprawnego

   

  Skok w tandemie - praca kamerzystysamolotu ;) ,   przez około 50 sekund swobodnie spadać z prędkością 200km/h. Po tym czasie następuje tak

  zwane otwarcie spadochronu głównego  na wysokości 1500m oraz szybowanie na czaszy przez kolejne 12 minut. Po otwarciu  spadochronu pasażer ma możliwość posterowania spadochronem, aż do wysokości 500 m  tuż przed lądowaniem instruktor spadochronowy przejmuje władze nad spadochronem i tandem pilot przejmuje stery celem bezpiecznego sprowadzenia pasażera na ziemię.

  Przebieg całego   skoku spadochronowego może zostać zarejestrowany na filmie  (jakości hd) i zdjęciach (canon 450d 10mm około 100-150 zdjęć ). Począwszy od szkolenia na ziemi, poprzez sam lot  samolotem,   podczas swobodnego spadania   kamerzysta wyskoczy obok z kamerą i aparatem i będzie  towarzyszył podczas całego skoku spadochronowego   (podczas spadania z zamkniętym spadochronem).   mój pierwszy Skok spadochronowy w tandemie   częstochowa  warszawa skok w tandemie 

   skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemieskok spadochronowy w tandemie  skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie skok spadochronowy w tandemie

   

     

   PRZEŻYJ WSPANIAŁĄ PRZYGODĘP

  ZADZWOŃ DO NAS ABY UMÓWIĆ SIĘ

   NA SKOK SPADOCHRONOWY

   

   

  ..copyright (c) by wasiu & siwybob